Najlepsze strony z zakładami

Bukmacherzy są oceniani na podstawie sześciu parametrów: niezawodności, zmienności zakładów na żywo i domowych, atrakcyjności kursów, użyteczności i wsparcia online z oficjalnej strony. Głównymi wskaźnikami są oceny redakcji i użytkowników Bonczyk.org

Dzięki rankingowi bukmacherów będziesz mógł sprawnie zacząć obstawiać sport w Internecie: znaleźć linie z najwyższymi kursami, wybrać biura z najlepszymi kursami na żywo i przeczytać opinie klientów, którzy już się zarejestrowali i grają w danym biurze, które Cię interesuje. Dowiesz się również, gdzie możesz oglądać za darmo mecze mistrzostw Europy w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Na stronie biura każdego bukmachera można znaleźć bonusy dla nowych obstawiających: podwojenie pierwszej wpłaty, gratisy, losowania nagród. Tam też można skontaktować się z bukmacherem, dowiedzieć się jak wypłacić pieniądze i podzielić się swoimi wrażeniami z zakładów u bukmachera.

Wybierz najlepszego bukmachera i zacznij wygrywać już teraz!

Na co należy zwrócić uwagę badając ranking firmy bukmacherskiej?

Najważniejsza jest rzetelność biura. Nie ma znaczenia, u którego bukmachera stawiasz zakłady, najważniejsza jest możliwość wypłaty wygranych. Przede wszystkim online, czyli jak najszybciej i najwygodniej. Czynnik ten możesz ocenić na podstawie recenzji prawdziwych użytkowników. Ale nawet to nie daje stuprocentowej gwarancji, bo recenzje można kupić, a negatywne opinie często zostawiają gracze, którzy naruszyli regulamin bukmachera i ponieśli kary.
Szerokość linii jest również dość ważna, ponieważ pozwala na obstawianie nie tylko topowych gier. Doświadczeni gracze wiedzą, że najlepsze wygrane są zawsze w mniej znanych ligach. Dlatego też dobór wydarzeń prezentowanych w każdym z analizowanych serwisów hazardowych online ma bezpośredni wpływ na ranking bukmacherów.
Głębokość pokrycia. Ważny czynnik, zwłaszcza dla doświadczonych bukmacherów. Trzeba mieć możliwość postawienia nie tylko na bramkę czy zwycięstwo, ale także na różne indywidualne występy – to właśnie na nich można zarobić najwięcej pieniędzy.
Szanse. Im są one wyższe, tym więcej pieniędzy może zarobić gracz, przewidując mecze. Jednak nie wszystkie BK dają dobre kursy.
Marża to prowizja bukmachera, a im jest ona niższa, tym bardziej opłaca się użytkownikowi grać.
Dostępność. Na wysoką pozycję w rankingu firm bukmacherskich mogą liczyć tylko ci bukmacherzy, którzy zadbali o łatwy dostęp do swoich zasobów dla obstawiających z dowolnego kraju na świecie: oferują wygodną stronę internetową, aplikacje mobilne, a także alternatywne sposoby wejścia w ograniczenia centralne. Oczywiście bukmacherzy, którzy pracują z różnymi wersjami językowymi platform internetowych będą mieli wyższe pozycje w rankingu.
Bonusy i promocje dla graczy. Bonusy powitalne i bonusy za aktywną grę pozwalają na obstawianie darmowych zakładów lub zdobycie dodatkowych profitów. Taka hojność pozytywnie odróżnia BK od wielu podobnych, ale bardziej skąpych zakładów. Dla każdego gracza, zwłaszcza początkującego, ważne jest, aby zmniejszyć ryzyko i otrzymać dodatkowe zyski. Dlatego w naszym rankingu znalazły się firmy z rozwiniętym programem lojalnościowym.
Wsparcie. Niewątpliwie każde godne uwagi biuro bukmacherskie zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta 24/7. A im szersza możliwość uzyskania przez graczy informacji zwrotnej od BK, tym silniejsza jest pozycja ratingowa firmy.
Łatwość rejestracji. Domy hazardowe, które działają zgodnie z międzynarodowymi standardami, dbają o bezpieczeństwo danych osobowych i chronią zasady uczciwej gry. Ale może być również związany z nadmiernym poziomem rejestracji online i identyfikacji użytkownika. Te, którym udaje się osiągnąć równowagę i przy wysokim bezpieczeństwie danych ułatwiają zakładanie i korzystanie z konta, otrzymują więcej punktów przy ocenie.

Jakub Nowak posiada tytuł magistra ekonomii oraz doświadczenie w międzynarodowych korporacjach. Jest ekspertem w dziedzinie bankowości i kryptowalut. Jego pasją jest również piłka nożna i zakłady sportowe.
Jakub posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie w kwestiach związanych z systemami płatności oraz prawnymi aspektami funkcjonowania kasyn internetowych.