Book Of Ra

Czy chcesz znaleźć się w klimacie starożytnego Egiptu? Następnie wypróbuj niezwykłą grę Book of Ra, wyprodukowaną przez Novomatic. Istnieje ogromna ilość automatów do gry poświęconych tematyce historycznej. Większość z nich nie może zaoferować nic nowego i ciekawego.

Kluczowe cechy klasycznej Book of Ra

Można tu znaleźć wiele elementów z epoki starożytnej:

  • Sfinksy;
  • piramidy;
  • skarbów;
  • faraonów.

Obecne są inne symbole tematyczne. Automat Book of Ra posiada atrakcyjną grafikę i jest wciągający od pierwszych sekund. Osoby zainteresowane tematyką historyczną będą szczególnie zadowolone z tego automatu. Wytrawni gracze mogą poczuć nostalgię.

Bohaterami są faraonowie, żądni zachowania swoich skarbów. Ale przewaga maszyny leży gdzie indziej. Slot może zaoferować naprawdę wysokie wygrane, których pozazdrościłyby inne opcje.

Jak grać w Book of Ra?

Na początku należy wybrać odpowiednią liczbę linii. Odbywa się to poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Może być od jednej do dziewięciu linii. Gdy już się zdecydujesz, powinieneś rozpocząć pierwsze rozgrywki. Wybierz odpowiednią wielkość zakładu.

Aby uruchomić Book of Ra za pieniądze, wybierz odpowiednią kwotę do zaryzykowania. Następnie kliknij na przycisk Bet. Chcesz postawić maksymalny zakład na każdą linię? Należy kliknąć na Max Bet. Stawka automatycznie wzrośnie. Obrót bębnów aktywuje się poprzez kliknięcie przycisku Start.

Funkcjonalność gry jak najprostsza. W Book of Ra można grać za darmo, używając specjalnej waluty. Nie ma ryzyka, można nauczyć się podstawowych niuansów maszyny, nie popełniać błędów podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Użytkownik zebrał zwycięską kombinację? Oferta super gry pojawia się automatycznie, pozwalając na trafienie jackpota. Aktywuj ten tryb, naciskając przycisk Double. Tutaj wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe. Trzeba tylko odgadnąć kolor karty (czerwony lub czarny).

Prawdopodobieństwo wygranej wynosi aż 50%. Nie ma tu żadnego haczyka i żadnego oszukiwania. Całkiem sporo przykładów potwierdzających dobrą wiarę deweloperów. Prawdopodobieństwo wynosi naprawdę 50%. W grze wiele zależy od szczęścia gracza – to główny czynnik. Chcesz jak najczęściej sprawdzać swoje szczęście? Wybierz tryb podwójny. Szczęście pomoże w wybiciu solidnego kawałka pieniędzy.

Jakub Nowak posiada tytuł magistra ekonomii oraz doświadczenie w międzynarodowych korporacjach. Jest ekspertem w dziedzinie bankowości i kryptowalut. Jego pasją jest również piłka nożna i zakłady sportowe.
Jakub posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie w kwestiach związanych z systemami płatności oraz prawnymi aspektami funkcjonowania kasyn internetowych.