Black Jack Online Kasyna

Przewodnik po grze w blackjacka online

Black Jack Online

Witamy na najlepszej stronie internetowej do gry w blackjacka online. Bez względu na to, czego szukasz, wyeliminowaliśmy wszystkie możliwe trudności. Na tej stronie znajdziesz wyczerpujące informacje na temat gry w blackjacka. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w blackjacka, możesz po prostu nauczyć się zasad, a następnie spróbować szczęścia przy naszych darmowych stołach do blackjacka. Bardziej doświadczeni gracze mogą szukać najlepszych stron do gry na pieniądze online.

Najlepsze kasyna do gry w blackjacka online

Poniższe strony są najlepszymi źródłami do gry w blackjacka na prawdziwe pieniądze online. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów grał na setkach różnych stron, a poniższe strony są najlepsze na maj 2017. Wybraliśmy te konkretne strony z wielu powodów:

  • Są one w pełni legalne i licencjonowane, a gra na nich jest bezpieczna.
  • Łatwe i bezpieczne wpłaty, błyskawiczne wypłaty.
  • Świetne bonusy i promocje dla graczy w blackjacka.

Darmowe gry w black jack

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby grać w blackjacka na prawdziwe pieniądze, lub po prostu chcesz grać za darmo, będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności gry w blackjacka grając w nasze darmowe gry w blackjacka poniżej. Aby zagrać, nie musisz się rejestrować ani podawać nam swoich kont e-mailowych lub innych danych osobowych. Wystarczy kliknąć na nominał żetonu, który chcesz zagrać, a następnie kliknąć przycisk giveaway.

Wprowadzenie do Black Jacka

Blackjack to bez wątpienia najpopularniejsza stołowa gra hazardowa, zarówno przy stołach w kasynach stacjonarnych, jak i wśród gier stołowych w kasynach internetowych. Ale blackjack, jak każda inna gra losowa, ma pewien zestaw zasad, których należy przestrzegać, aby grać poprawnie i ostatecznie pozostać w grze w blackjacka przeciwko kasynu. Wiele kasyn zarabia mnóstwo pieniędzy na graczach, którzy nie są zbyt dobrze zaznajomieni z blackjackiem, a jeśli jesteś jednym z tych graczy, poświęć chwilę, aby zrozumieć cel i zasady gry.

Cel black Jacka

Oprócz krupiera, w blackjacka może grać od 1 do 7 graczy. Każdy z nich będzie jednak grał przeciwko krupierowi, niezależnie od innych graczy przy stole. Aby wygrać rozdanie, ręka gracza musi mieć sumę 21 lub być bliższa tej liczbie niż ręka krupiera, ale bez przekraczania sumy. Ręka, która ma więcej niż 21 punktów jest uważana za martwą i przegrywa zakład.

Wartość karty

Wartość ręki gracza, jak również ręki krupiera, jest sumą wartości nominalnych kart, które ją tworzą. Wszystkie karty obrazkowe, do których należą król, królowa i walet, mają wartość 10. Karty od 2 do 10 mają wartość zgodną z liczbą. As może być grany jako 1 lub 11, w zależności od tego, w jakiej formie tworzy najlepszy układ. Jeśli As jest grany jako 11 to jest uważany za “miękki”, jeśli jako 1 to jest nazywany “twardym”. Różnica polega na tym, że na miękkiej ręce nie możesz overcallować, jeśli weźmiesz kolejną kartę obrazkową, z drugiej strony twarda ręka może potencjalnie doprowadzić do overcallu. Możesz uzyskać lepsze wyobrażenie o rozgrywce w blackjacka grając w poniższą grę, która jest jedną z wielu niepobieranych gier hazardowych, które mamy na naszej stronie.

Black jack zasady

stół do black jacka

Przed rozpoczęciem gry wszyscy gracze muszą postawić swoje zakłady. Każdy gracz, w tym krupier, otrzymuje dwie karty, otwarte lub zamknięte. Następnie każdy z graczy ma możliwość wykonania “doboru”, czyli dobrania kolejnej karty w nadziei na poprawę swojej ręki. Alternatywnie, gracz może wybrać zagranie ‘stay’ i nie dobierać żadnych dodatkowych kart, jest to również czasami określane jako pass. Krupier najczęściej kontynuuje dobieranie kart, aż osiągnie rękę jako solidną 16. Krupier musi przerwać grę, gdy wylosuje 17.

Blackjack

Blackjack Bonus to dokładnie to, od czego ta gra bierze swoją nazwę. Blackjack to sytuacja, gdy pierwsze dwie karty, które otrzyma gracz (lub krupier) to as i karta z obrazkiem, która będzie miała wartość 21. Średnio, ten szczęśliwy układ pojawi się mniej więcej raz na 20 rozdań. Blackjack gwarantuje, że gracz wygra rozdanie, a także daje wypłatę 3:2 zamiast standardowego 1:1, jeśli krupier nie ma Blackjacka w tym samym czasie co gracz. W przypadku remisu, wszystkie żetony, które gracz umieścił na tej ręce, pozostają w pudełku, a ręka jest uważana za remisową.

Podziel się

Split Pairs to sytuacja, która może się zdarzyć w pierwszej rundzie gry, jeśli gracz ma na ręce dwie identyczne karty. Jeśli tak się stanie, gracz może zdecydować się na rozdzielenie tych kart na dwie różne ręce i zagrać każdą z nich osobno. Jednak drugie rozdanie będzie wymagało kolejnego zakładu i w zależności od kasyna, gracz będzie mógł wykonać kilka splitów z rzędu, aż do 3 lub 4, jeśli ciągle będzie dostawał te same karty. Wyjątkiem od tej reguły będą dwa Asy, do których gracz będzie mógł dobrać tylko jedną dodatkową kartę po podziale.

Podwójny

Podwojenie to podwojenie zakładu na dwóch pierwszych kartach. Warto jednak pamiętać, że korzystając z tej opcji, można dobrać jeszcze tylko jedną kartę po zakładzie. Wskazane jest użycie tej opcji, jeśli masz rękę, która nie może przegrać przez overshoty, lub jeśli Rozdający ma rękę, którą może łatwo overshoty.

Sarrender

Sarrender to sytuacja, w której decydujesz się nie kontynuować gry w rozdaniu z gorszym układem, zanim jeszcze dobierzesz kolejną kartę. Nie wszystkie kasyna pozwalają graczom na skorzystanie z tej opcji. Jeśli zdecydujesz się na Sarrender, oddasz połowę swojego oryginalnego zakładu, ale w niektórych przypadkach może to być lepsze niż przegranie wszystkiego.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie jest oferowane w przypadku, gdy krupier otrzyma Asa w Open. Możesz wpłacić połowę swojego oryginalnego zakładu jako ubezpieczenie na wypadek, gdyby krupier zebrał Blackjacka. Ubezpieczenie zostanie Ci wypłacone po kursie 2:1, jeśli krupier rzeczywiście zbierze blackjacka. Jest to jednak zakład, którego doświadczeni hazardziści nie biorą pod uwagę i odradzają jego zawieranie (w przeciwieństwie do kasyn), więc jeśli zaproponowano Ci ubezpieczenie, grzecznie odmów.

Aby zrozumieć historię blackjacka i to, jak odnosi się ona do gry, w którą gramy dzisiaj, musisz zrozumieć, że istnieją inne zasady blackjacka, które mogą mieć zastosowanie oprócz tych omówionych powyżej. W różnych kasynach mogą być oferowane różne warianty gry, ale podstawowy format będzie taki sam w każdym kraju i w każdym lokalu. Niezależnie od tego, czy grasz w blackjacka online, czy w kasynie stacjonarnym, ważne jest, aby znać podstawy gry, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jakub Nowak posiada tytuł magistra ekonomii oraz doświadczenie w międzynarodowych korporacjach. Jest ekspertem w dziedzinie bankowości i kryptowalut. Jego pasją jest również piłka nożna i zakłady sportowe.
Jakub posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie w kwestiach związanych z systemami płatności oraz prawnymi aspektami funkcjonowania kasyn internetowych.